У Бердичеві попрощалися з військовим, який загинув в зоні ООС

2020-07-06, 10:22
  0     0


5 липня в Бердичеві попрощалися з військовим Олександром Присяжним, який загинув в зоні ООС.

Про це 5 липня повідомив місцевий телеканал «ВІК».

«В останню путь провести військовослужбовця, 27-річного бердичівлянина Олександра Присяжного, котрого днями привезли мертвим із зони проведення ООС, прийшло чимало людей: друзі, рідні, знайомі, сусіди, бойові побратими… Він загинув у неділю, внаслідок смертельного вогнепального поранення. Молодого чоловіка знайшли без ознак життя на військовому посту. Офіційних коментарів щодо обставин смерті Олександра немає. Сьогодні його востаннє проводжають, везуть міськими вуличками до місця вічного спочинку – міського кладовища…», - йдеться у повідомленні.

Олександр Присяжний народився у травні 1991 року, навчався у 1-ій і 3-ій школах, пройшов строкову службу. Коли розпочались бойові дії на сході, пішов на контрактну. Служив у в/ч смт. Вакуленчук та у 26-ій артбригаді. Із весни цього року разом із іншими воїнами Олександр – у зоні проведення ООС.

Зі слів учительки «Сашко був талановитим хлопцем, гарно малював, за його ескізами було створено герб 3-ої школи. Надто було йому притаманне почуття власної відповідальності і обов’язку…»


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0