Керівництво Житомирського бронетанкового заводу прокоментувало розслідування СБУ щодо мільйонних зловживань

2020-07-06, 16:30
  0     0


Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» сприяє СБУ у розслідуванні зловживань колишнім керівництвом заводу.

Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства.

«2 липня 2020 року на офіційному інтернет ресурсі Служби Безпеки України опубліковано інформацію про викриття контррозвідкою СБУ мільйонних зловживань колишніми посадовими особами «ДП «Житомирський бронетанковий завод» під час виконання ДОЗ. Зокрема, зазначалося про виявлення низки порушень технології проведення ремонту та тестування військових приладів, що поставили під загрозу життя військовослужбовців. Державне підприємство «ЖБТЗ» повністю сприяє досудовому розслідуванню зазначеного кримінального провадження. Під час слідчих дій, що мали місце на підприємстві 2 липня, правоохоронцям надавалася вся інформація та документи щодо можливих зловживань попереднього керівництва заводу у 2018 році. Висновки щодо завданих збитків, порушення технології ремонту та тестування військових приладів, що могло поставити під загрозу життя військовослужбовців, будуть зроблені за результатами проведення належних експертних досліджень в межах чинного кримінального провадження». – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сьогодні керівництво ДП «ЖБТЗ» докладає максиму зусиль щодо попередження будь-яких проявів недобросовісної роботи або можливих зловживань під час виконання контрактів в рамках державного оборонного замовлення та буде жорстко реагувати у разі їх виявлення в рамках чинного законодавства.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0