Стартує додатковий конкурс проєктних пропозицій на участь в фестивалі «Майстерня міста Житомир 2020»

2020-07-07, 10:55
  0     0


Житомирська міська рада оголошує додатковий конкурс проєктних пропозицій на участь у п’ятому ювілейному урбаністично-культурному фестивалі  «Майстерня міста Житомир 2020» у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Майстерня міста – унікальна платформа спілкування громадських організацій, ініціатив, мешканців міста та міської влади з метою залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста.

У зв’язку з карантинними заходами, викликаними пандемією COVID-19, Майстерня міста передбачає змішаний формат проведення заходів у 2020 році – в режимі онлайн та офлайн відповідно до карантинних вимог.

Запланована дата проведення: 07-20 вересня 2020 року.

Заявки приймаються за наступними тематичними напрямками:

 • досягнення сталої мобільності (велорух, транспорт, пішохідна інфраструктура) в компактному місті та в умовах карантинних обмежень;

 • переосмислення громадських просторів в контексті пандемії;

 • громадське здоров’я;

 • застосування сучасних підходів міського планування, координації, управління та адміністрування для гармонійного розвитку міста та агломерації;

 • збереження стійкого розвитку центру міста, що має пріоритет на рівні регіону;

 • розвиток житлового фонду;

 • формування та розвиток центрів мікрорайону, що мають пріоритет над широкою міською територією;

 • залучення людей з інвалідністю та особливими потребами до міського життя;

 • гендерний аспект у містоплануванні;

 • місто для дітей;

 • робота з маргіналізованими групами населення тощо.

Пріоритетом Майстерні міста Житомир 2020 є «КОМФОРТНЕ МІСТО». Перевага надається заявкам, які передбачають заходи в режимі онлайн або в малих групах з дотриманням карантинних обмежень. При цьому заявники мають право подати проєктну ідею, що відповідає будь-якому іншому пріоритету Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року.

Аплікаційну форму для заповнення проєктної пропозиції можна завантажити за посиланням: Аплікаційна форма «Майстерня міста Житомир 2020» (https://2030.zhitomir.ua/upload/iblock/e32/e320e13b539a376da3cb0d3ca0d1fc8c.docx).

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проєкту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 19 липня 2020 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати: «Майстерня міста Житомир 2020_Назва заявника» (вказати прізвище особи або назву організації, що подає проєктну пропозицію).

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проєктної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69.

Заявки подані після 23.59 (UTC+2) 19 липня 2020 року розглядатися не будуть.

З більш детальною інформацією про урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» можна ознайомитися на сайті «Інтегрований розвиток Житомира» (https://2030.zhitomir.ua/zhytomyr-2030/studio-city/).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0