Під Житомиром 13-річний хлопець застрелився з рушниці батька: подробиці

2020-07-07, 11:17
  0     0


У Житомирській області на околиці села Майстрів 13-річний підліток без відома батька взяв його мисливську рушницю, втік з дому і застрелився. Тіло хлопця знайшли  наступного ранку після зникнення. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Хлопчина зник напередодні ввечері, 4 липня, а знайшли його наступного ранку з простреленою головою. Рідні запевняють - конфліктів у сім'ї не було.

"Артем був слухняним хлопцем, ніколи не ходив нікуди без дозволу, кажуть рідні. А тут зник", - каже бабуся хлопця.

Батьки і рідня підлітка шукали його усю ніч, а знайшли на ранок і у напівзакинутій будівлі часів Другої світової війни. Хлопець був уже мертвий, а поряд лежала батьківська мисливська рушниця та телефон. 

У поліції з'ясували, що підліток був учасником однієї з груп у соцмережах, де схиляли дітей до суїциду.

"Від знайомих, друзів нам стало відомо, що хлопець перебував у одній із таких суїцидальних груп", - повідомила пресофіцерка Новоград-Волинського райвідділу поліції ГУНП у Житомирській області Інна Вовченко. Однак рідним важко в це повірити. Кажуть хлопець, не часто сидів у соцмережах.

Натомість на телефони батьків і друзів від хлопця прийшли смски, в яких він прощався.

"Всім написав пока, і друзям і мамі", - розповіла бабуся Артема. Повідомлення налякали рідних. А ще вони побачили, що сейф, де лежала батьківська мисливська рушниця, відкритий. Батько загиблого каже, зброя була у сейфі, закрита на ключ. Він і гадки не мав, що син знає, де прихований ключ.


Джерело ТСН


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0