Питання встановлення у Житомирі пам’ятника Лесі Українці обговорили в ОДА

2020-07-08, 09:44
  0     0


На Житомирщині тривають заходи із підготовки до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача і літературного критика Лесі Українки. 7 липня, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів робочу нараду з директором департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максимом Обштою та начальницею управління культури Житомирської міської ради Ілоною Колодій.
 
Головне питання, яке обговорювали під час наради, можливість встановлення пам’ятника Лесі Українці у Житомирі, його формат, місце розміщення, концепцію.
 
«Маємо ґрунтовно підготуватися до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси Лесі Українки, адже її вклад у розвиток української культури неоціненний. Наша мета – зберегти пам’ять про відому особистість, популяризувати її творчість. Пам’ятник Лесі Українці в обласному центрі може стати ще й окрасою та туристичним магнітом міста», – наголошує Віктор Градівський.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському проводять ремонтні роботи Літературно-меморіального музею Лесі України у рамках підготовки області до відзначення 150-річчя з дня народження поетеси.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0