На Житомирщині продовжуються перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання правил карантину

2020-07-14, 15:44
  0     0


Упродовж минулого тижня спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 839 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації.
 
Загалом перевірками охоплено 364 об’єкти продовольчої торгівлі, 133 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 134 об’єкти громадського харчування, 19 перукарень (салонів краси). Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.
 
У ході рейдових перевірок виявили порушення вимог протиепідемічного режиму на 189 об’єктах нагляду, у результаті чого складено 136 протоколів про адміністративні правопорушення, надано 93 приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 29 інформаційних листів до органів місцевої влади.
 
За результатами виявлених порушень протиепідемічних заходів та карантинних обмежень Головним управлінням Держпродспоживслужби вжито відповідні заходи адміністративного впливу до відповідальних осіб: винесено 135 постанов про накладення штрафів.
 
Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби минулого тижня також здійснювали перевірки пунктів тестування в навчальних закладах області. Так, спеціалістами служби у складі 10 створених мобільних груп здійснено 26 моніторингових перевірок пунктів тестувань Житомирської області. За результатами перевірок встановлено, що всі пункти тестувань готові до проведення сесій зовнішнього незалежного тестування на безпечному та належному рівні. Робота у даному напрямку триває.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0