На Житомирщині екологи склали адмінпротокол на молодика, який з компанією після відпочинку у лісі залишив сміття

2020-07-15, 15:43
  0     0

Під час проведення рейду в лісовому масиві в Коростишівському районі екологи виявили компанію молодиків, які після відпочинку залишили сміття. На одного з відпочивальників склали адмінпротокол за статтею засмічення лісів відходами.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу з метою посилення державного нагляду (контролю) проводяться рейдові заходи з метою виявлення порушників природоохоронного законодавства. Так, на території Старосілецької сільської ради Коростишівського району спільно зі старостою с. Козіївка в селі Високий Камінь в лісовому масиві виявлено групу молодиків, які в результаті відпочинку залишили залишки побутових відходів. Як наслідок, одного з відпочиваючих притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 73 КУпАП. Також під час проведення рейду всім громадянам, що знаходились на відпочинку в межах лісових угідь проведена роз’яснювальна робота щодо запобігання засмічення та пожежної небезпеки», - йдеться у повідомленні.

Ст. 73 КУпАП «Засмічення лісів відходами» передбачає накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0