Цьогоріч двоє житомирян отримають премії Кабінету Міністрів України

2020-07-27, 10:48
  0     0


Як повідомляє пресслужба Житомирської міської ради, Престижні державні премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові держави за 2019 рік  отримають житомиряни.  Відповідне розпорядження уряду № 923-р від 22 липня оприлюднено на Урядовому порталі. Варто зазначити, що цьогоріч було подано  пропозиції 185 кандидатів  на здобуття  зазначеної премії, і з-поміж  19 переможців зі всієї України  -  житомиряни  Дмитро Ткачук та  Максим Швець.  

 «Ці молоді людисистемно та потужно працюють у своїх напрямках, розвивають громадянське суспільство, залучають молодь, думають про перспективу та є патріотами Житомира та України», - розповідає про переможців Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Так, Дмитро Ткачук, який здобув перемогу у номінації «За культурно-мистецьку наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини», є випускником  Школи місцевого самоврядування, головою ГО «Молодіжний інтеграційний центр», переможцем Гранту міського голови для обдарованої молоді, засновником історичної молодіжної ігротеки «МІЦЬ», ментором КЦ «ПРОСТО», активним учасником  міських заходів.

Максим Швець - офіцер ЗСУ та учасник бойових дій, відзначений державними, муніципальними, волонтерськими нагородами. З 23 жовтня 2018 року до 24 серпня 2019 року він  працював директором КУ Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради. Максим Швець здобув перемогу в номінації «За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності й територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0