У Житомирській області порахували збитки від загибелі риби у річці Хомора

2020-07-27, 14:15
  0     0


Екологи нарахували близько 80 тис. грн збитків, завданих державі внаслідок загибелі риби в річці Хомора в Житомирській області.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу на своїй сторінці у Facebook.

«Підраховано збитки завдані державі внаслідок загибелі риби які становлять понад 80 тис. грн. Як вже повідомлялось, 21 липня працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу здійснено виїзд в смт Першотравенськ, Баранівського району Житомирської області де зафіксовано загибель водних живих ресурсів в басейні річки Хомора, а саме густери (плоскирки), щуки, плітки, окуня, ляща, коропа. В ході обстеження річки, понад берегами на відмілях виявлено наявне нашарування невідомої речовини світло-сірого кольору. З метою встановлення причини загибелі водних живих біоресурсів працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено заміри вмісту розчиненого кисню по всій протяжності р. Хомора на території Житомирської області.

Вміст розчиненого кисню становить від 2,3мг/дм3 (при нормі не менше 6,0 мг/дм3) на межі Житомирської та Хмельницької областей до 3,6 мг/дм3 (при нормі не менше 4,0мг/дм3) в місці витоку в р. Случ в с. Марківка, Баранівського району. Зокрема були відібрані проби води для хімічного дослідження. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено розрахунок розміру збитків заподіяних державі внаслідок загибелі риби в р. Хомора, який становить 80 тис. 350 грн. На даний час матеріали по заподіяній шкоді що завдані природним ресурсам направлено до направлено до ГУНП в Житомирській області з метою відкриття кримінального провадження та встановлення винних осіб», - зазначили екологи.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0