Пологове відділення Лікарні №1 міста Житомира отримало сучасне медичне обладнання

2020-07-29, 10:20
  0     0


Неонатальне ліжко із лампою для фототерапії,  багаторежимна інфузійна помпа, кардіомонітор з функцією системи серцевого викиду…Така сучасна апаратура з’явилася у житомирській Лікарні №1.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
 
Так, неонатальне ліжко із лампою для фототерапії  призначене для надання невідкладної допомоги передчасно народженим немовлятам. «Тут є спеціальний  температурний датчик, що не допускає перегріву чи  недогріву, що є вкрай важливим при лікуванні жовтяниці,  особливо  у недоношених дітей. Встановлюється спеціальний температурний режим на блоці, і таким чином дитина не втрачає температуру..», - зазначають медики. Важливим є також те, що  "гніздо"  для немовлят можна використовувати  і при транспортуванні.
 
Інфузійна помпа, що використовується для внутрішньовенного парентерального харчування та безпечного введення препаратів, має  спеціальну  функцію для  забезпечення  контролю за  швидкістю інфузії  – датчик крапель. «Коли зазначене обладнання під’єднується до внутрішньовенної системи, можна регулювати швидкість крапель, встановлювати дозу препарату за одиницю часу.…», - говорять лікарі.  
 
Монітор пацієнта з функцією  неінвазивного обрахування серцевого викиду дасть можливість контролювати стан серцевої діяльності  пацієнта.   Як зазначено, такий апарат є вкрай необхідним в анестезіології та реанімації, адже «при наркозах необхідно контролювати  пульс, тиск та серцевий викид».
 
«Наш пологовий будинок  конкурує з обласним перинатальним центром, і ця  здорова конкуренція   сприяє покращенню  якості надання послуг. Незабаром пологовий  отримає ще  й  дихальний апарат для  новонароджених діток...», - говорить міський голова Сергій Сухомлин та висловлює вдячність благодійникам.
 


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0