У Житомирі визначили переможців дитячого конкурсу – їхні роботи надішлють українським військовим

2020-07-31, 16:21
  0     0


Переможцями всеукраїнського онлайн-конкурсу творчих робіт "Дитинство в долонях захисників" стали семеро дітей з різних міст України. За словами організаторів, всі роботи переможців до кінця літа відправлять бійцям у зону проведення бойових дій.

Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт "Дитинство в долонях захисників" відбувся вперше. Це спільний проєкт мережі бібліотек "ЛІТера" міста Житомира та Житомирського військового інституту, На розгляд журі надійшло більше сотні робіт, каже організаторка конкурсу Лариса Харчук.

"Перший конкурс вдався. Ми отримали 131 дитячу роботу. Географія конкурсу є дуже широкою – це не тільки місто Житомир, це і Бердичів, Ніжин, Київ, Полтава. Семеро переможців. Одна дівчинка не змогла до нас приїхати. Шестеро переможців тут з нами", – розповідає організаторка.

Переможниця конкурсу у номінації "Малюнок" Вікторія Костіна каже, що свою роботу малювала для тата, який є атовцем.

"Я робила малюнок олівцями. Це одна з моїх улюблених технік. Я дуже часто нею користуюсь, бо навчаюся у художній школі. І цю роботу я робила для свого тата, який є атовцем. А перемога у конкурсі для мене – це показати солдатам на сході, що нам небайдужа ця тема. Що діти завжди готові їх підтримувати і надавати їм ту енергетику, яка буде спонукати їх робити своє діло і захищати нашу державу", – розповідає Вікторія.

Друге місце у номінації "Вітальна листівка" посів Денис Крук із Сокирянського району Чернівецької області, який створив відеолистівку "Молюсь за тебе, воїне".

"Я зробив відеоролик, склав вірш і намалював малюнок. На ньому я відобразив руки солдата, в руках якого – діти, а позаду – хатинки, в яких матусі готують вечерю. Своєю працею я хотів подякувати солдатам за те, що вони захищають нашу землю", – каже Денис.

Співорганізатор конкурсу – начальник Житомирської військового інституту ім. С. Корольова Олександр Левченко каже, що конкурс "Дитинство в долонях захисників" планують зробити постійним.

"Свої подарунки отримали кращі з кращих. Цей конкурс – це початок, бо ми маємо на меті на постійній основі проводити його щороку. Мета конкурсу – максимально підняти свідомість дітей та сприяти підвищенню морального духу наших воїнів, які боронять землю від російського агресора на сході України", – зазначив Левченко.

За словами Олександра Левченка, фото та відео роботи дозволять оглянути усім охочим, після чого їх відправлять на фронт".


Джерело Суспільне


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0