Музей космонавтики запрошує до онлайн-святкування свого 50-річчя

2020-07-31, 15:24
  0     0


1 серпня Музей космонавтики ім. С.П. Корольова у м.Житомирі відзначатиме свій 50-річний ювілей.
 
В умовах адаптивного карантину внесено зміни до плану проведення заходів із дотриманням санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.
 
Так, планом передбачено покладання квітів до пам’ятника та бюсту С.П. Корольова за участю керівництва Житомирської ОДА та проведення в обмеженому режимі урочистостей у Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, що транслюватимуться онлайн на сторінці Житомирської ОДА у Фейсбук.
 
Дирекція музею інформує про те, що у зв’язку з необхідністю дотримання вимог карантину урочисте засідання з нагоди 50-річчя Музею космонавтики ім.С.П.Корольова відбудеться виключно за запрошеннями.
 
Також у рамках відзначення річниці 2 серпня у Музеї космонавтики ім.С.П.Корольова відбудеться традиційний День відкритих дверей – безкоштовне відвідування музейних експозицій та нових виставок!
 
Звертаємо увагу на те, що музей працює у звичному режимі – з 10.00 до 17.15; одночасно у приміщенні музею може перебувати не більше 30 осіб; обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту (маски).
 
Нагадаємо, що 2020 рік у Житомирській області оголошений роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0