У Житомирській області шахраї вимагають гроші з бізнесменів та підприємців

2020-08-03, 12:49
  0     0


Головне управління ДПС у Житомирській області (Далі – Головне управління) звертається до громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з причини активізації спроб шахраїв злочинним шляхом заволодіти грошовими коштами громадян та підприємців.

Так, в Радомишльському, Бердичівськму та Баранівськму районах Житомирської області зафіксовані випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб до суб’єктів господарювання області, які звертались з проханням передзвонити до керівництва районних ДПІ за підготовленими номерами телефонів, для вирішення проблем та надання допомоги.

Представляючись працівниками податкової служби, невідомі особи, повідомляли підприємцям, що начебто їде перевірка та для вирішення питання щодо її не проведення, необхідно терміново перерахувати кошти на карткові рахунки.

Головне управління повідомляє, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатись до платників з подібними проханнями.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про такі випадки, в жодному разі не перераховуйте кошти, а негайно повідомляйте відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Житомирській області.

Повідомити Головне управління можливо у будь-який зручний спосіб, зокрема:

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу:10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника 7;

- засобами телефонного зв’язку через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області за номером телефону (0412) 418-004.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0