Штаб партії «Сила і честь» в області очолив колишній мер Житомира

2020-08-12, 12:11
  +20     0

12 серпня в Житомирі відбулась пресконференція, під час якої місцевий осередок партії «Сила і честь» заявив про намір йти на місцеві вибори.

Речниками партії на заході виступили голова Житомирської обласної партійної організації «Сила і честь» Іван Кулак та керівник обласного виборчого штабу, колишній міський голова Житомира Георгій Буравков.
Партійці вважають, що перспектива в Житомирі у партії отримати мандати в місцеві ради є, оскільки місто дало 12% лідеру партії Ігорю Смешко на останніх президентських виборах.

Наразі підбирають кандидатів, які представлятимуть «Силу і честь» на виборах. Обіцяють надати перевагу тим, хто має досвід, хорошу репутацію та в той же час підкріплятимуть досвід енергією «молодіжного крила» партії. Головний критерій – патріотизм.

Щодо кандидатів на посаду міського голови Житомира партія поки не стала розкривати плани. За словами Івана Кулака кандидати є, але остаточне рішення за партійною конференцією, після якої партія представить всю команду, з якою іде на вибори.

Наразі «Сила і честь» провела паспортизацію всіх районів області та визначилась з тими проблемами, які найбільше хвилюють людей. Серед програмних питань, які підніматимуть на виборах будуть проблеми екології, медицини та корупції.

Найголовнішим завданням керівник обласного штабу партії Георгій Буравков назвав: «Оновлення влади в усіх куточках і місцях Житомирської області – швидке та дієве наведення порядку і підготовка низки вкрай необхідних заходів для модернізації економіки».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0