У Житомирі поліцейські долучились до тренінгу з питань європейської інтеграції України

2020-08-12, 16:55
  0     0

Поліцейські Головного управління Нацполіції в області та регіонального Управління поліції охорони взяли участь у тренінгу, метою якого стало опрацювання тексту Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС на Житомирщині. Учасники заходу розглянули можливості та перспективи такого договору, обговорили основні європейські цінності та їх значення для побудови успішної європейської держави. 

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

В обласній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича 11 серпня зібрались представники громадських організацій та органів влади. Організатором заходу стала Правозахисна організація «Громадське суспільство майбутнього» за підтримки Інституту європейської політики.
 

Під час тренінгу «Угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом: шлях підписання Угоди та кінцевий результат» учасники  ознайомилися з основними принципами політичних реформ та розширення у сфері міжнародних відносин і безпеки. Також розглянули питання правосуддя, свободи та безпеки. Зупинилися на питаннях торгових відносин та економічної співпраці.

Правоохоронців зацікавила безпекова складова угоди, що дасть змогу активізувати співробітництво у боротьбі з організованою злочинністю, контрабандою, нелегальною міграцією, наркобізнесом тощо.


Під час обговорення євроінтеграційних процесів учасники зібрання розглянули і  проблемні питання Житомирщини та можливі шляхи їх вирішення. На їх думку, членство в ЄС дасть нові можливості та перспективи розвитку місцевих громад та країни в цілому.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0