Скарги на якість обласних та районних доріг відтепер приймає облдержадміністрація

2018-01-16, 16:17
  0     0

З 1 січня 2018 року, як і було заплановано, у підпорядкування Житомирської обласної державної адміністрації відійшло 948 шляхів місцевого значення, і тільки 26 залишилося на балансі обласної Служби автодоріг (САД).

Про це 16 січня повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

«Із 1 січня 2018 року відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади. За більшість доріг в Житомирській області з 1 січня поточного року відповідає місцева влада. На балансі ж Служби автомобільних доріг у Житомирській області залишилося 26 шляхів державного значення (це шляхи міжнародні, національні, регіональні та територіальні), в підпорядкування Житомирської ОДА відійшло 948 шляхів місцевого значення», - інформує Служба автомобільних доріг.


Відповідні зміни пройшли в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», - зазначає Служба автодоріг.

«Розподіл коштів по областях пропорційний протяжності доріг, які перебувають на балансі  облдержадміністрації, та здійснюватиметься за рахунок територіальних дорожніх фондів, які безпосередньо пов'язані з Дорожнім фондом. Отже, шановна громадо, усі звернення щодо покращення стану доріг обласних та районних вже варто адресувати Житомирській обласній державній адміністрації», - йде мова в публікації.

Телефон «гарячої лінії» управління дорожнього будівництва та інфраструктури при Житомирській обласній державній адміністрації: 47-46-52.

Для забезпечення постійного функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого значення у межах Житомирської області роботи з їх утримання до 1 квітня цього року буде проводити Служба автодоріг.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0