Житомирський облавтодор повідомив про ситуацію із заробітною платою працівників

2018-01-17, 13:19
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на першого заступника директора дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор» Сергія Остапенко, працівниками дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор», що місяць тому пікетували адмінбудівлю та перекривали рух в Житомирі, отримана зарплата з серпня по жовтень минулого року.

«На сьогодні ми практично розрахувалися з нашими працівниками в Житомирі та районах до жовтня включно. Основна заборгованість «висить» за листопад і грудень 2018 року. Так, на сьогодні ми заборгували працівникам 8,2 млн грн чисто по зарплатах та ще понад 3 млн грн по відрахуваннях із зарплат, загалом близько 12,4 млн грн. У грудні 2017 року було виплачено: за серпень – 3,2 млн грн, за вересень – 4,5 млн грн та за жовтень – 3,6 млн грн з податками. За жовтень ще боргуємо менше мільйона гривень», - зазначив Сергій Остапенко.

Він також підкреслив, що підприємство не є рентабельним, тому нове керівництво має намір провести оптимізацію дочірнього підприємства.

«У такому вигляді, як воно зараз існує, це підприємство не може існувати. Воно має великі борги перед державою, постачальниками і працівниками структурних підрозділів. Ці борги накопичувалися роками. Через це з підприємства звільняються професіонали. Ми маємо порозуміння з фіскальною службою та облдержадміністрацією і працюємо в напрямку погашення заборгованості по зарплатах. Разом з тим і керівництво державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України», і наше підприємство «Житомирський облавтодор» працюємо над питанням реорганізації підприємства. Як вам відомо, з нового року в нас два замовники – Служба автодоріг і обласна державна адміністрація. Намагатимемось виплатити людям зароблене і до кінця року вийти на «нуль», - повідомив перший заступник директора.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0