На Житомирщині вперше в Україні налагоджено виробництво панелей для будівництва модульного житла

2020-09-16, 10:12
  0     0


Під час робочої поїздки до Житомирської області 15 вересня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія» у м. Коростені. 

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.
 
Глава Уряду підкреслив, що деревообробні підприємства Житомирської області вже на рівних конкурують на світових ринках і сьогодні цей результат можна побачити на прикладі ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія».

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та в.о. директора ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія», генеральний директор ПАТ «Коростенський завод МДФ» Катерина Самчук розповіли Прем’єр-міністру України про основні напрями діяльності компанії, впровадження нових технологій та продемонстрували продукцію, що виготовляється на заводі.
 
Так, на підприємстві вперше в Україні налагоджено виробництво CLT-панелей.
 
Це перехресно клеєна деревина. На заводі виготовляються CLT-панелі товщиною 60-360 мм, довжиною 5-18 м, шириною 2,4-3,5 м. Для їх виготовлення використовується порода сосна.
 
CLT-панелі можна використовувати для будівництва як одноповерхових, так і багатоповерхових модульних будинків. Для виготовлення 1 модулю потрібно 6 кубів CLT, збір займає близько 3 годин.
 
Начальник цеху з виробництва модулів із CLT-панелей Руслан Гурський розповів про переваги CLT-панелей, серед яких такі:
 
екологічний матеріал;
 
на міцність і теплопровідність не поступається іншим конструкційним матеріалам;
 
швидкість будівництва – будівництво 100-200 квадратів невелика бригада робітників здійснює за 3-7 днів;
 
можливість комплектувати модулі по-різному.

«Це сучасна та перспективна технологія. Наразі ми виходимо на ринок Європи та плануємо налагодити співпрацю і з країнами далекого зарубіжжя», – зазначила Катерина Самчук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0