У Музичній школі Святослава Ріхтера представили унікальні картини з колекції Народного музею

2020-09-16, 10:54
  0     0


Як повідомляє пресслужба Житомирської міської ради, картину  «На дачі»,  два портрети  Святослава Ріхтера та  особисті  речі  великого майстра з колекції музею 15 вересня представили на виставці  в  Музичній школі імені Святослава Ріхтера.

Педагоги кажуть: це  – унікальні роботи. На картині зображена дача Святослава Ріхтера  на р. Ока поблизу м. Таруса, його улюблене місце відпочинку. «Картину подарувала нашому музеї пані Вікторія Тучинська – донька видатного українського композитора Йосипа Ельгісера.  Сама ж пані Вікторія отримала картину в подарунок від знаменитого віолончеліста Мстислава Ростроповича - розповідають  у закладі.

Картина написана олією, хоча сам Ріхтер говорив, що малювати олійними фарбами він не любив. У цьому, власне, і є унікальність твору, який свідчить про неабиякий талант великого музиканта  до олійного живопису.

Пані Вікторія подарувала музею портрет Святослава Ріхтера, написаний народним художником України Іваном Холоменюком, що зберігся в родині Ельгісерів та фотопортрет великого піаніста, що висів у фоє міланського оперного театру «Ла-Скала».

Окрім того, у  стінах  навчального музичного закладу говорили і про сучасне бачення мистецької освіти.  З  2018 року  музична школа розпочала працювати за освітніми програмами, що впроваджуються Міністерством культури України з 2018 року.   Це єдиний мистецький заклад у Житомирі та перший в області, який взяв участь в пілотному проєкті Міністерства культури України з  впровадження  освітніх програм в освітній процес початкової мистецької освіти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0