У Житомирській області рятувальники ліквідували три пожежі в житлових будинках

2020-10-21, 09:51
  0     0

Рятувальники регіону ліквідували три загоряння в приватних оселях громадян. Два з них – в м. Коростень та Коростенському районі. Там займання виникли на горищах житлових будинків, навколо димарів. В обох випадках рятувальниками не допущено подальшого поширення полум’я оселями, вогнем знищено по 4 кв. м дерев’яного перекриття навколо димарів.

Про це повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області.

Ще одна пожежа в приватному житловому будинку виникла вже в смт Кам’яний Брід Баранівського району. Там ймовірно від пічки прогоріла зовнішня стіна будинку. Вже звідти знадвору полум’я потрапило під покрівлю та частково охопило дерев’яне перекриття житла. Трохи більше двох годин рятувальникам знадобилося для її ліквідації. В результаті вогнем знищено лише 1 кв. м стіни та 2 кв. м перекриття. Покрівля та приміщення оселі ушкоджень не зазнали.

Під час зазначених загорянь загиблих та травмованих не має. Попередня причина займань в усіх випадках – порушення правил пожежної безпеки при встановленні та експлуатації пічного опалення. Наразі остаточні обставини надзвичайних подій встановлюються фахівцями.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0