На Житомирщині припинено протиправне використання громадською організацією майже 50 га земель водного фонду вартістю понад 15 млн грн

2020-10-28, 15:11
  0     0


За позовом Коростенської місцевої прокуратури судом визнано недійсним договір щодо користування громадською організацією земельною ділянкою водного фонду в комплексі з водосховищем площею 48,8 га, що в Олевському районі.

Йдеться про те, що у липні 2018 року Олевським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з громадською організацією удаваний договір про надання послуг з біологічної меліорації водосховища площею 48,8 га, (36,7 га з них займає водне плесо), розташованого за межами села Стовпинка Олевського району.

Разом з тим, Коростенською місцевою прокуратурою встановлено, що громадська організація використовує землі водного фонду без правовстановлюючих документів, які Житомирською обласною держадміністрацією - розпорядником цієї категорії земель - у користування не надавалися. 

Таке використання водосховища та земельних ділянок суперечить вимогам Земельного та Водного кодексів України.

З метою захисту інтересів держави, місцевою прокуратурою пред’явлено позов, який Господарським судом Житомирської області задоволено у повному обсязі.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0