На Житомирщині під час ремонту доріг за бюджетні кошти підрядник незаконно заволодів понад 330 тис грн – справу скеровано до суду

2020-11-19, 15:56
  0     0


Коростишівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовою особою службовим становищем у великих розмірах та службовому підробленні і видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

За даними слідства, особою, уповноваженою директором приватного товариства - підрядника складати і підписувати відповідні офіційні документи,  внесено до них неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних робіт, значно його завищивши. 

Унаслідок цього під час ремонту п’яти вулиць міста Коростишева, який здійснювався протягом квітня-серпня 2017 року, було перевищено обсяг робіт на загальну суму 332 тис. грн.  

Зловживання із бюджетними коштами викрито завдяки спільним діям прокуратури, Національної поліції, за оперативного супроводу УСБУ в області.

З метою відшкодування завданих збитків на рухоме майно обвинуваченого (автомобіль Volkswagen passat) накладено арешт.
Досудове розслідування проводив Коростишівський відділ поліції.

Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме Коростишівська місцева прокуратура.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0