У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів

2020-11-27, 14:55
  0     0

26 листопада робочою мобільною групою, у складі представників виконавчих органів міської ради, міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та міського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, було проведено комісійне обстеження діяльності щодо виконання суб’єктами господарювання заходів, направлених на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), в Торговому комплексі «Сімейний» ТОВ «Сімейний торговий дім» (м.Житомир, вул. Вітрука, 12-В).

Під час комісійного обстеження встановлено, що в торговому комплексі в цілому дотримуються Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. №17).

Проте на прилеглій до ТК «Сімейний» території виявлено факт несанкціонованої торгівлі овочами та фруктами громадянином з багажного відділення приватного автомобіля. Встановлено, що продавцем протиепідемічні заходи щодо коронавірусної хвороби (COVID-19) не порушуються. Однак, представником Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області на продавця складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0