На Житомирщині підозра на кір у 7 хворих

2018-01-24, 12:35
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на завідувачку відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Тетяну Лутай, у шістьох жителів обласного центру та 10-місячної дитини з Радомишльського району підозрюють кір.

«Станом на 24 січня у нас є 7 підозр на кір, в тому числі 6 підозрілих випадків у місті Житомирі та 1 – у Радомишльському районі, дитина 10 місяців, але вона знаходиться на стаціонарному лікуванні в обласній клінічній лікарні. З цих підозрілих випадків троє дорослих осіб, інші – діти. Серед них всі госпіталізовані, крім однієї дорослої людини з Житомира. Лабораторні дослідження трьох осіб ще тривають у місті Києві, інші четверо – ще не в повному обсязі обстежені, тому що там є терміни відбору матеріалу для зразка. Статистично підтверджених випадків у нас ще немає», - зазначила Тетяна Лутай

На сайті міністерства охорони здоров’я України розміщена інформація, що у Житомирській області було виявлено 3 випадки хворих на кір.

«Низький рівень вакцинації у минулі роки став основною причиною спалаху кору в Україні, який триває і досі. Міністерство охорони здоров’я закликає якнайшвидше надолужити пропущені щеплення. Рівень вакцинації дітей та дорослих у 98% дозволить попередити смертність та госпіталізацію від кору. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, впродовж перших трьох тижнів 2018 року на кір захворіли 2084 людей – 1375 дітей і 709 дорослих. Найбільший рівень захворюваності, як і тиждень тому, спостерігається в Івано-Франківській (463 випадки захворювання), Чернівецькій (333), Закарпатській (331), Одеській (265) областях. Найменша кількість випадків захворювання – у Харківській, Рівненський (по 1 випадку), Луганській (2), Житомирській (3), Волинській (5), Черкаській (7) областях. Не зафіксовані випадки захворювання цього року у Чернігівській і Сумській областях», - наголосили у Міністерстві охорони здоров'я.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0