Неподалік Житомира врятовано трофейні екземпляри риб

2021-01-15, 16:40
  +15     0

13 січня поблизу санітарної дамби у селі Тетерівка Житомирського району рибалки виявили браконьєрську сітку та зателефонували рибоохоронному патрулю.

Про це поінформувала  пресслужба Житомирського рибоохоронного патруля.

«13 січня 2021 року на телефон «гарячої лінії» рибоохоронного патруля Житомирщини надійшло звернення від рибалок-любителів. Небайдужі громадяни повідомили про те, що під час лову риби на спінінг ними виявлено сітку. Інцидент стався на території Житомирського водосховища, поблизу санітарної дамби у с. Тетерівка Житомирського району. Під час перевірки водойми державними інспекторами вилучено одну сітку, загальною довжиною 100 метрів (діаметр вічка – 90 мм). У забороненому знарядді лову виявлено 5 екз. ляща та 1 екз. щуки. Усі водні біоресурси випущено у середовище існування. Таким чином попереджено нанесення збитків рибному господарству області на суму 1 190 грн», - значиться у повідомленні.

За даним фактом складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

«Ми дякуємо громадянам, які звернулись на «гарячу лінію»! Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти браконьєрство!», - прокоментував т.в.о. начальника Ігор Чернілевський і нагадав номер телефону «гарячої лінії» патруля: (067) 414 60 74.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0