У патрульній поліції Житомирської області новий керівник

2021-01-18, 12:56
  0     0


У патрульній поліції Житомирської області новий керівник.

Про це 18 січня 2021 року поінформувала пресслужба управління патрульної поліції області.

Ним став 31-річний капітан поліції Євгеній Ганзюк. Він почав службу у лавах патрульної поліції Києва у 2015 році. Спершу патрулював на лінії, згодом став командиром роти і пізніше йому довірили командування батальйоном.

«Відсьогодні Євгеній Ганзюк виконуватиме обов’язки начальника управління патрульної поліції в Житомирській області. Нового очільника особовому складу представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Він зазначив, що Євгеній Ганзюк має високий авторитет серед особового складу і повагу колективу: «На всіх посадах він показав гарні результати й довів, що є справжнім лідером, який здатен згуртувати колектив. Ви будете в надійних руках». Новопризначений керівник подякував за підтримку, довіру й зазначив, що готовий працювати максимально ефективно для виконання завдань покладених на патрульну поліцію області», - йдеться у повідомленні.

В декларації Євгенія Ганзюка за мигулий рік вказано, що він прописаний в місті Буча Київської області та отримав за рік в патрульній поліції 253 тис. 242 грн зарплати.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0