У Житомирській області в одному з будинків для людей похилого віку зафіксували спалах COVID-19

2021-01-25, 15:00
  0     0


У будинку для людей похилого віку у в селі Камінь Романівського району Житомирської області, зафіксували кілька випадків коронавірусної хвороби.

Про це повідомив сайт «Твій Романів».

«У кількох підопічних та працівників Відділення стаціонарного догляду КУ Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що в с. Камінь виявили COVID-19. ПЛР-тести підтвердили COVID-19 у 5 підопічних та 3 працівників. У лікарню госпіталізували 6 осіб похилого віку (підопічних; 5 – з підтвердженими ПЛР-тестами, одного – за клінічними ознаками хвороби, – уточнення редакції «Твій Романів»). Працівники знаходяться на самоізоляції», – зазначає видання.

24 січня у Романівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, на якій розглядали проблему поширення COVID-19 у будинку для людей похилого віку.

Представники комісії з питань НС повідомили редакції місцевого сайту, що заклад закрили на карантин, 25 січня фахівці Житомирського лабораторного центру у будинку проведуть повну дезінфекцію. Поточну дезінфекції працівники будинку проводитимуть кожні три години, заклад щодня відвідуватиме сімейний лікар, який ретельно контролюватиме стан здоров'я підопічних.

Загалом у відділенні стаціонарного догляду проживають 17 осіб похилого віку.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0