Представників громадськості запрошують долучитися до участі у розробці Антикорупційної програми Житомирської ОДА

2021-02-23, 12:28
  0     0


Керівництво Житомирської облдержадміністрації проводить роботу з визначення корупційних ризиків, причин і обставин їх виникнення, а також визначення шляхів усунення таких передумов.
 
З метою підготовки проєкту Антикорупційної програми на 2021-2022 роки звертаємося до експертів, представників громадськості з пропозицією взяти участь у його підготовці та розробленні.

«Продовжуємо вдосконалювати систему протидії корупції у Житомирській обласній державній адміністрації та запрошуємо представників громадськості долучитися до цього процесу. Впевнений, що аналіз корупційних ризиків з урахуванням погляду на цей процес з боку безпосередніх отримувачів державних послуг – наших громадян – буде максимально ефективним. Тому очікуємо на ваші пропозиції», – зазначив заступник голови Житомирської ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

Просимо надсилати пропозиції, зазначивши:
 
ідентифіковані корупційні ризики, їх опис;
 
чинники, якими створено умови для існування цих ризиків (прогалина, колізія, конкуренція норм у нормативно-правових актах, внесення змін, доповнень до документів тощо);
 
можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією.
 
Для опрацювання надісланої інформації просимо також зазначити Ваші контактні дані для зворотнього зв’язку (назву ГО / ПІБ експерта, електронну адресу / номер телефону).
 
Ваші доповнення будуть узагальнені та в межах чинного законодавства враховані під час формування Антикорупційної програми Житомирської ОДА.
 
Надсилайте пропозиції до 28 лютого 2021 року на електронну адресу: anticorruptionzt@apoda.zht.gov.ua

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0