На Житомирщині відзначили 150-річчя від дня народження Лесі Українки. ФОТО

2021-02-26, 11:24
  0     0

25 лютого Україна відзначила 150-річчя від дня народження Лесі Українки — української поетеси, перекладачки, фольклористки, громадської діячки, яка народилася у місті Новоград-Волинський на Житомирщині.
 
Як повідомляє пресслужба Житомирської ОДА, у день народження видатної поетеси у Новограді-Волинському заступники голови Житомирської ОДА Юрій Оханський та Віктор Градівський, а також заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова Новоград-Волинської РДА В’ячеслав Авраменко, представники місцевого самоврядування, письменники, жителі та гості міста Новограда-Волинського долучилися до урочистостей із нагоди відзначення ювілейної дати.
 
У рамках святкування 150-річчя з дня народження поетеси проведено урочистості просто неба “На гостину до Лесі…” біля літературно-меморіального музею Лесі Українки, в якому всі охочі мали можливість сфотографуватися біля воскової фігури геніальної дочки українського народу.
 
Учасники заходу також взяли участь у процедурі погашення ювілейних марок із зображенням Лесі Українки. а на завершення урочистостей керівництво району, області та громадськість поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки.
 
У Житомирі із нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки Житомирський музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради представив музично-поетичну імпрезу “Сім струн я торкаю, струна по струні…”.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0