COVID-19: протягом двох днів в області вакциновано вже 100 медичних працівників

2021-02-26, 11:56
  0     0


Житомирщина однією з перших в Україні розпочала вакцинацію від коронавірусу. 24 лютого область отримала 17 300 вакцин виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). 

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної державної адміністраціїї.
 
Першим на Житомирщині вакцинувався 24 лютого о 19.35 лікар-анестезіолог КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради Василь Шутенко.

Координатор щеплення у Житомирській області, начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський повідомив, що дана вакцина Covishield передбачена лише для щеплення осіб віком від 18 років.
 
Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, всього передбачено 5 етапів щеплення
 
Також він поінформував про те, що в області створено 6 бригад, які проводитимуть вакцинацію: по 2 – у м.Житомирі та м.Коростені та по 1 – у Бердичеві та Новограді-Волинському. Маршрути бригад із вакцинації розписані таким чином, щоб здійснити щеплення усіх бажаючих представників пріоритетних груп на території області та через місяць повернутися до перших вакцинованих для введення другої дози вакцини. 

24-25 лютого вакцинацію проводила бригада з міста Коростень. Так, 24 лютого щеплення отримали 40 медпрацівників КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради.
 
25 лютогоестафету з вакцинування прийняла КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради, в якій було вакциновано 60 медпрацівниківЯк повідомив Сергій Березовський, у всіх про вакцинованих нормальна реакція організму на щеплення.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0