На Житомирщині за три доби вакцинувалися 152 медики

2021-03-01, 16:44
  0     0


У Житомирській області за три доби вакцинували 152 медичних працівників. Планують вакцинуватися 923 працівників. У деяких щеплених спостерігали підвищення температури, яке минало протягом доби.

Про це під час щотижневого брифінгу розповів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. За його словами, вакцинація є добровільною, тому кількість медиків, які планують вакцинуватися, постійно змінюється:

"За минулі три доби вакциновано 152 медпрацівники. Планує вакцинуватися більше 900 людей. Ця цифра постійно змінюється, тому що вакцинація є абсолютно добровільною. Наразі ця цифра – 923 працівники, які планують вакцинуватися від коронавірусу".

Начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський каже, що в деяких медиків, які щепилися від коронавірусу, спостерігаються незначні побічні ефекти:

"Є побічні ефекти як і у всіх інших вакцин, так і у вакцини AstraZeneca, якою щеплюються наші медичні працівники. Ми спостерігаємо у деяких осіб, які пройшли процедуру щеплення, незначне підвищення температури, яке минає протягом доби. Інших тяжких наслідків поки не зареєстровано".

Джерело Суспільне

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0