У житомирській школі зафіксували спалах гострої кишкової інфекції

2021-03-03, 10:25
  0     0


У житомирській школі № 20 2 березня зареєстровано гостру кишкову інфекцію. Занедужало 9 учнів.

Про це інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«2 березня у м. Житомир у загальноосвітній школі № 20 зареєстровано гостру кишкову інфекцію у 9 учнів (2012 – 2013 р.н.), з яких 7 учнів перебувають на стаціонарному лікуванні та 2 учні знаходяться на амбулаторному лікуванні. Стан здоров’я хворих задовільний. З 3 березня в школі призупинено навчальний процес», – значиться у повідомленні.

Всього в школі навчається 885 учнів. Там проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

Згідно з  інформацією пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, до дитячої лікарні було госпіталізовано 9 учнів.

«02 березня 2021 року серед учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20 міста Житомира виник спалах гострої кишкової інфекції. Станом на 02.03.2021 року захворіло 9 учнів даної школи. Всі хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Дитяча міська лікарня ім. В.Й.Башека» з діагнозом: «Кишкова інфекція неуточнена», перебіг захворювання середнього ступеня важкості», – зазначають у Держпродспоживслужбі.

Спеціалісти Держпродспоживслужби та лабораторного центру проводять комплекс протиепідемічних заходів у вогнищі. Для лабораторних досліджень в школі відібрали зразки харчових продуктів та питної води, взяли гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежили працівників харчоблоку школи.

В приміщеннях школи проведена заключна дезінфекція. За контактними встановлено медичне спостереження, проведена роз’яснювальна робота. Департаментом освіти Житомирської міської ради прийнято рішення про тимчасове призупинення навчального процесу в школі з 03.03.2021 року. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають. Ситуація перебуває на контролі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0