Компанія "Фаворит" заперечила чутки про зміну вигляду пам’ятника захисникам України

2021-03-03, 10:52
  +1     0

Компанія "Фаворит ОПТ", яка здійснює будівництво пам'ятника захисникам України у війні з російським агресором, заперечила чутки про зміну його вигляду. 


Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила співвласница компанії Олена Розенблат. 

"Рішення взяти участь в тендері на «Спорудження пам’ятника захисникам України у війні з російським агресором і благоустроєм територіі навколо нього... » - це була свідома і принципова позиція.
І ми по справжньому боролися за перемогу. Впевнена, що саме наша компанія, враховуючи досвід, вміння, відношення виконає ці роботи найякісніше. Підготовчі Роботи розпочаті наприкінці минулого року, і незабаром, як тільки дозволять погодні умови, продовжаться. Постійно іде співпраця з авторами проекту, переможцями конкурсу. Наразі триває вибір виконавців основного монументу.
Ми надзвичайно відповідально ставимося до монументу, тому ретельно обираємо виконавців спеціальних робіт, вивчаючи їх попередній досвід . Це виготовлення стел з граніту, лиття фігур, виготовлення металевих оздоблень і поєднання всіх елементів в єдиний ансамбль.
Можу запевнити, що роботи будуть виконані згідно проектноі документації і зазначених термінів.
Наша мета - зробити цей монумент найкращим і віддати шану і вдячність нашим захисникам", - написала Олена Розенблат. 

Нагадаємо, що пам'ятник будують у сквері на початку вулиці Перемоги. Вартість будівництва складає 5 мільйонів 385 тисяч гривен. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0