Ректору Житомирського медичного інституту вручили відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром» І ступеня

2021-04-07, 14:59
  0     0


Відзнаку  було вручено на початку засідання виконавчого комітету міської ради 7 квітня відповідно до прийнятого 25 березня  рішення Житомирської міської ради "за значний внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, ініціативність та досягнуті успіхи в роботі».

У 2008 році у Житомирі вперше в Україні було запроваджено  підготовку медичних сестер з вищою освітою і це, -  за словами Віктора Шатила,  європейський стандарт.   Тоді ж у Житомирі було засновано  єдиний в Україні журнал «Магістр медсестринства»,  що на сьогодні має код  міжнародного визнання.

«Щорічно ми проводимо 11 науково-практичних конференцій за участю міжнародних представників. - каже Віктор Шатило, розповідаючи про  «результати інтелектуальної праці» викладачів та студентів. – У  цій  науковій праці вміщені більше 1000 об’єктів інтелектуальної власності студентів магістратури за період навчання. Це - дійсно стратегія розвитку медсестринства в Україні, і ми пишаємося, що це твориться в Житомирі та піднімає імідж нашого міста».

Зі слів керівника медичного навчального закладу, в інституті вже три роки діє «Академія медицини майбутнього» для  школярів міста Житомира, де вони вивчають основи медицини, займаються мистецтвом та спортом, розвиваються духовно.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0