Головним архітектором Житомира буде киянин

2017-08-16, 18:00
  0     0

Юрій Безбородов займе посаду головного архітектора Житомира. Таке рішення було прийнято конкурсною комісією виконавчого комітету Житомирської міської ради, повідомляє сайт Житомирської мерії.


Юрій Безбородов народився 27 квітня 1977 року в місті Шостка Сумської області.

З 1994 року по 1995 проходив навчання у Харківському Державному Художньому училищі за напрямком «Художнє оформлення», а після підготовки до вступу у 1995 році склав іспити до Харківського Державного Технічного Університету Будівництва та Архітектури на факультет «Архітектура житлових та громадських будівель та споруд».

Під час навчання був активним учасником у соціальному студентському житті, займався різноманітними організаційними питаннями. На третьому курсі почав працювати лаборантом на Кафедрі архітектурного проектування, де займався науковою працею з теорії архітектури. У 2000 році отримав диплом бакалавра, а у 2001-му - спеціаліста.

Після того, як закінчив університет відразу почав працювати за фахом в архітектурній майстерні «Архтель», міста Харків. У 2002-му році дав згоду на пропозицію працювати архітектором у Москві, де отримав величезний досвід з проектування як приватного житла, архітектурно-планувальних рішень житлових комплексів, так і у девелопменті торгово-розважальних комплексів.

У 2007-му році повернувся до Києва, де працював у англійській архітектурній фірмі «Сіферт Архітект» до 2008-го року.

2008-2009 – головний архітектор у КП «Київське Інвестиційне Агентство».

Фото з сайту Житомирської мерії

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0