Через бездіяльність чиновників слабозорі діти можуть не піти до школи-інтернату

2017-08-17, 10:34
  0     0

Слабозорі діти цього навчального року можуть не піти в перший клас. Батьки цих дітей зазначають, що це — порушення законного права на вибір навчального закладу. За два тижні до початку навчального року шістнадцять дітей не мають направлення від профільного обласного управління до спеціалізованої школи-інтернату.


Батьки мають висновки лікарської комісії, що цим дітям рекомендується навчатись саме в спеціалізованій школі. Однак направлень від обласних чиновників батьки майбутніх першачків чекають з травня. Натомість батькам пропонують освіту в інших навчальних закладах.

«Методична база й індивідуальний підхід до дитини з вадами зору є тільки в нашій школі: корекційні засоби, тифлопедагоги, логопеди, які працюють індивідуально з кожною дитиною. Масова школа такого підходу до дитини з вадами зору не дасть», – каже голова батьківського комітету Ірина Мединська.

Керівництво Житомирської спеціалізованої школи-інтернату № 1 повідомляє, що їх навчальний заклад як найкраще обладнаний для дітей з вадами зору. У закладі працюють два лікарі-офтальмологи. Також у школі з дітьми проводять корекційні заняття.

Зневірившись 16 серпня батьки у кабінетах чиновників вимагали прийняття будь-якого рішення стосовно їх дітей, однак ні начальника управління освіти і науки обласної ради, ні заступника цього дня на місці не було.Зрештою заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута вислухав батьків. Проте він нічого не знав про цю проблему. Зі сльозами на очах мати розповідали з чим вони зіткнулись. Чиновник запропонував створити ініціативну групу та пообіцяв сприяти вирішенню ситуації. Ще батьки звернулись до прокуратури.

Відео з  Телеканал СК1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0