Затриманий на хабарі начальник управління продовжує судитися з облдержадміністрацією

2018-02-01, 16:34
  0     0


Екс-начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадим Войцешук 31 січня опублікував декларацію «після звільнення».

В документі розміщені дані про майно на доходи Войцешука за минулий рік.

2017 року у Войцешука було чотири джерела доходів: дві зарплати, 18 тис. 820 грн пенсії та 18 тис. 500 грн страхових виплат. Цікавим є той факт, що в декларації Войцешука за 2016 рік джерело доходів - тільки зарплата. Зарплати минулого року Войцешук отримував «за основним місцем роботи»: 10 тис. 680 грн – в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації; 1 тис. 364 грн – в ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна».

У власності екс-начальника зазначена лише квартира площею 13,96 кв.м в смт Білогір'я Хмельницької області.

Також вказано, що Вадим Войцешук є членом громадської організації «Клуб колекціонерів Дукат», що знаходиться у Житомирі на майдані Перемоги, 9 та позиціонує себе як об’єднання любителів і колекціонерів антикваріату, рідкісних та оригінальних речей.

Вадим Войцешук судиться з Житомирською облдержадміністрацією стосовно визнання звільнення незаконним, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Чергове судове засідання по даній справі пройде в Житомирському апеляційному адміністративному суді 26 лютого.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0