Учаснику АТО, який працює кондуктором, виділять кошти на операцію

2018-02-02, 15:33
  0     0

Житомирському АТОвцю Сергію Коршуну, що працює кондуктором у тролейбусі, виділять 100 тисяч бюджетних гривень на операцію на серці та відновлення після неї.

Про це зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, - повідомила 2 лютого прес-служба облради.

Фінансування пройде в рамках відповідної програми з обласного бюджету.

«В області діє Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції. Минулого року жодному учаснику АТО, який звертався за допомогою, не відмовлено. Цього року це буде перше звернення, і відповідно до цієї програми буде профінансована операція АТОвцю. Пакет необхідних документів, поданий Сергієм Коршуном, направлено на управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке надасть на обласну раду відповідні пропозиції. Депутати у найкоротші терміни їх розглянуть», - підкреслив Володимир Ширма.

Прес-служба облради повідомляє, що Сергій Коршун приймав участь у бойових діях в зоні АТО. Лікарі діагностували в нього обрив хорди, коштує така операція на серці 100 тис. грн.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0