Заступник прокурора Житомирської області звільнився, через намiр працювати в НАБУ

2018-02-02, 16:41
  +1     0

Заступник прокурора Житомирської області Микола Корнелюк звільнився з даної посади.

В Єдиному реєстрі електронних декларацій 2 лютого розміщена його декларація «перед звільненням», та у цей же день Корнелюк опублікував декларацію кандидата на посаду заступника керівника підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро.

В декларації заступника прокурора за минулий рік повідомляється, що він прописаний у Києві, а в Житомирі з 2 листопада 2017 року винаймав квартиру в Ольги Володимирівни Савченко (до цього, з 4 квітня 2016 року він орендував квартиру в Житомирі в Олександра Олександровича Коса). З червня 2015 року у власності Миколи Корнелюка зазначено автомобіль Nissan X-Trail 2008 р.в., який на той час коштував 395 тис. грн.

За минулий рік заступник прокурора отримав 489 тис. 579 грн зарплати. Готівкою Корнелюком задекларовано 100 тис. грн. В декларації перед звільненням зазначається, що зарплата Миколи Корнелюка з 1 січня по 1 лютого 2018 року склала 165 тис. 576 грн.

На сайті обласної прокуратури Корнелюк вже не вказаний серед керівництва. Хоча ще 31 січня заступник прокурора Микола Корнелюк виступав на оперативній нараді, де розглядали підсумки роботи органів прокуратури Житомирщини за минулий рік та визначали головні пріоритети діяльності відомства на поточний період.

Микола Корнелюк (праворуч) на нараді в обласній прокуратурі 31 січня 2018 року (фото з сайту прокуратури)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0