Руслан Павлюк: «Відстоювати честь Житомирської області на Кубку регіонів будуть кращі з кращих»

2018-02-05, 17:01
  0     0

Керівництво Житомирської обласної федерації футболу 5 лютого обговорило всі нагальні питання щодо участі команди Житомирської області у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед регіональних збірних команд «Кубок регіонів ФФУ» з головним тренером збірної Миколою Подранним.


Нагадаємо, що 26 січня Виконком обласної федерації футболу обрав Миколу Подранного головним тренером збірної.

«Участь у Кубку регіонів – престиж для області, інший рівень організації. Представники аматорських команд області повинні розуміти, що виклик гравця до збірної – це честь та гордість для кожного. Для тренерів, футболістів – це визнання їхньої професійності, рівня майстерності. Відстоювати честь Житомирської області на Кубку регіонів будуть кращі з кращих», – відзначив голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

За словами Руслана Павлюка, обласна федерація футболу забезпечить збірну екіпіруванням, всім необхідним інвентарем. У рамках підготовки до турніру планується проведення навчально-тренувальних зборів та товариських ігор. Обласна федерація футболу організовуватиме автобус із вболівальниками на матчі збірної.

Також про те, як формуватиметься склад збірної поділився головний тренер команди Микола Подранний:

«Буде шанс для багатьох молодих футболістів із різних команд вищої чи першої ліги. Остаточний склад на Кубок регіонів визначимо після навчально-тренувальних зборів та спарингів».

Довідка:

Мета Кубку регіонів – популяризація та піднесення престижу змагань серед аматорських команд в Україні, залучення до занять футболом широких верств населення, підвищення рівня майстерності футболістів.

Змагання проводяться з квітня по червень (включно) 2018 року. Змагання проводяться на кожному етапі за системою вибування. Всі етапи турніру складаються з одного матчу.

Команда, яка посіла перше місце отримує звання «Переможець Кубку регіонів ФФУ», нагороджується кубком, дипломом першого ступеня, вимпелом ФФУ та братиме участь у «Кубку регіонів УЄФА». Футболісти, тренери і керівники команди нагороджуються медалями за перше місце.

За матеріалами  Житомирська обласна федерація футболу

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0