Житомирська команда вперше бере участь в телепроекті «Ліга Сміху»

2018-02-05, 19:34
  0     0

Вже найближчим часом на телеканалі «1+1» почнеться четвертий сезон чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху» виробництва студії «Квартал 95» і Drive Production. Вперше за історію існування проекту, в ньому бере участь і команда з Житомира.


Головною особливістю нового сезону стала оновлена тренерська панель. Судити команди будуть учасники «Танці з зірками» Оля Полякова та Олександр Ткач, суддя проектів «Модель XL» і «Танці з зірками» Влад Яма, тренер «Голос. Діти» Надя Дорофеєва, ведучий «Розсміши коміка» Ігор Ласточкін, член журі «Розсміши коміка» Євген Кошовий і актор серіалу «Слуга народу» Станіслав Боклан. Незмінним ведучим проекту буде Володимир Зеленський.

На вихідних в Одесі пройшов відбірковий фестиваль четвертого сезону «Ліги сміху», в якому брала участь рекордна кількість команд.

«190 колективів з 69 міст і семи країн приїхали до «південної столиці», щоб отримати свій шанс потрапити до чемпіонату. На сцені «Ліги сміху» виступили як молоді команди, так і вже знайомі глядачам. Всі виступали в рівних умовах - хронометраж виступу становив не більше 4,5 хвилин. 20 кращих команд взяли участь в гала-концерті, який відбувся в Одесі 3 лютого і буде показаний на «1+1». 14 команд увійдуть до сезону і зможуть поборотися за четвертий кубок «Ліги Сміху». Зокрема, серед них буде і команда з Житомира – «30+». До слова, житомиряни вперше пробилися в ефіри проекту «Ліги Сміху», а у складі команди «30+» виступає фахівець відділу соціального та гуманітарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Вадим Новіцький», - зазначають у прес-службі агроуніверситету.

Відомо, що тренером команди буде актор Станіслав Боклан, що родом з Брусилова Житомирської області.

Перша гра сезону «Ліги Сміху» пройде в Києві вже 22 лютого.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0