У Житомирській області стартувала серія регіональних майстерень із публічних консультацій

2021-09-28, 14:50
  0     0


28 вересня у м. Житомирі розпочалася серія регіональних майстерень із публічних консультацій, яку організував Секретаріат Кабінету Міністрів України у співпраці з Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках спільного проєкту «Посилення розробки законодавства та спроможності Уряду та ОГС до ефективної співпраці у реалізації політики».
 
Мета майстерні – допомогти учасникам сформувати навички з організації публічних консультацій, зокрема застосування у них неформалізованих форматів.
 
Під час заходу учасники ознайомляться iз засадами проведення публічних консультацій, підходами до аналізу зацікавлених сторін, особливостями форматів проведення консультацій, практикою громадської участі на місцевому рівні тощо.
 
Крім того, учасники матимуть можливість практичного застосування отриманих знань за допомогою представників Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів та залучених Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні експертів.
 
Участь у майстерні беруть представники структурних підрозділів із питань взаємодії з громадськістю та інших фахових підрозділів Житомирської та Рiвненської облдержадміністрацій, а також Житомирської та Рівненської обласних та міських рад, які задіяні в процесі реалізації державної політики на місцевому рівні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0