Компанія з іноземними інвестиціями планує вирощувати хміль на Житомирщині

2018-02-06, 16:47
  0     0

Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Київ-Атлантик Україна» має бажання розвивати хмелярство на території Житомирської області.

За повідомленням «Журналу Житомира» з посиланням на прес-службу Житомирської облради, компанія зацікавлена в отриманні 150 га землі під хмільники в Пулинському, Ємільчинському або Олевському районах. 6 лютого голова обласної ради Володимир Ширма провів зустріч з представниками бізнесу.


Як зазначив співвласник товариства Девід Свірі, основним видом продукції, що виробляє компанія, є високоякісні комбікорми, вітамінні добавки для всіх тварин.

«Компанія спеціалізується на виробництві високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганні та переробці сировини, поставляє сільгоспвиробникам техніку і засоби для ведення господарства, випускає комбікорми та кормові концентрати. Ми плануємо розширювати виробництво і готові інвестувати кошти в розвиток хмелярства на Житомирщині», - зазначив Девід Свірі.

Маючи розмову з представниками бізнесу, Володимир Ширма підкреслив, що обласна влада зацікавлена в інвесторах та буде всіляко допомагати в реалізації інвестиційних проектів в Житомирській області.

«Інвестиції в економіку нашого регіону є одним з найбільш важливих факторів для подальшого розвитку Житомирщини. Ми готові підтримувати чесних і відповідальних інвесторів, які прозоро працюють, створюють додаткові робочі місця, сприяють розвитку інфраструктури, наповнюють місцеві бюджети. Перш за все зацікавлені саме в тих інвесторів, які вкладатимуть кошти в сільське господарство. Такі інвестиційні проекти будуть сприяти зростанню рівня і якості життя населення в районах», - відзначив голова облради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0