В Житомирі розповіли, куди доставляти нетверезих

2018-02-06, 17:05
  0     0

Наприкінці минулого року припинив роботу житомирський центр детоксикаційної допомоги, куди раніше направлялись нетверезі житомиряни та гості обласного центру. За повідомленням Житомир.info з посиланням на міське управління охорони здоров’я та патрульну поліцію Житомирської області дізнались, до кого звертатися, якщо на вашому шляху трапиться людина напідпитку.

«Дзвонити треба на «швидку» і вони доставляють в Обласний наркологічний диспансер. Якщо є необхідність, то на «швидкій» вирішують доставляти в приймальні відділення ЦМЛ№1 та ЦМЛ№2. У нас такий алгоритм відпрацьований з 1 грудня 2017 року, коли закрили центр детоксикаційної допомоги», – розповіла очільниця управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

Також беруть на себе відповідальність і в патрульній поліції Житомирської області. Зокрема, там радять приймати рішення на місці: якщо людина порушує громадський порядок і діє агресивно, то потрібно викликати «102», якщо людині після зайвої чарки стало погано – краще телефонувати у «швидку».

«Патрульні поліцейські здійснюють поліцейське піклування. Раніше нетверезих осіб доставляли до центру детоксикаційної допомоги, де ними займалися кваліфіковані працівники. Наразі патрульні поліцейські реагують, як і раніше, на всі повідомлення подібного характеру, однак в кожній ситуації вони приймають індивідуальні рішення. Алгоритм приблизно такий: якщо особа напідпитку чіпляється до громадян, матюкається, ображає честь, гідність інших осіб, то викликаємо патруль. Патрульні приїздять і реагують на дії правопорушника. Якщо ж громадянин знаходиться у крайньому стані алкогольного сп’яніння, тоді ми рекомендуємо телефонувати на «103», щоби йому надали медичну допомогу. Навіть якщо в поліцейського є аптечка, то там мінімальний набір – спирт нашатирний чи ще щось, щоби привести людину до тями. Але бувають ситуації, коли людині потрібна більш кваліфікована допомога. Бо, в будь-якому випадку, патрульним поліцейським доведеться дублювати повідомлення, викликати «швидку» або самим транспортувати до найближчої лікарні», – підкреслив речник патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк.

І медики, і поліцейські звертаються до житомирян не бути байдужими та не залишатися осторонь таких ситуацій. Узимку ця проблема більш гостра – якщо людині, що хильнула зайвого не допомогти, вона може просто замерзнути.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0