Міськвиконком шукає підрядника на висвітлення своєї діяльності

2018-02-07, 16:37
  0     0

Оголошення про проведення відкритих торгів опубліковано 29 січня на порталі електронних закупівель ProZorro. Виконавчий комітет Житомирської міської ради готовий заплатити за ці послуги 300 тисяч гривень на рік.
Відповідно до технічної документації, друкувати офіційну інформацію повинні раз на тиждень. Зокрема мова йде про розміщення проектів рішень та рішень Житомирської міської ради та виконавчого комітету, оголошень, повідомлень та іншої інформації.

Заявки на участь у відкритих торгах були подані трьома учасниками: ТОВ «Редакція газети «Житомирщина», ПП «Медіа ресурс» (20 хвилин) та ТОВ «Видавництво та телерадіокомпанія «Редакція газети «Ехо»/»Відлуння».

Приватне підприємство «Медіа ресурс» (20 хвилин) програло через ціну, а пропозицію ТОВ «Редакція газети «Житомирщина», що запропонувало найнижчу ціну, відхилив тендерний комітет. Відмову пояснили невідповідністю умовам тендерної документації.Наразі рішення від замовника очікує ТОВ «Видавництво та телерадіокомпанія «Редакція газети «Ехо»/»Відлуння». Якщо воно буде позитивним, то «Ехо» отримає майже 250 тисяч гривень і до кінця цього року буде  висвітлювати діяльність Житомирської міської ради.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0