В Житомирі збирають гроші на реабілітацію житомирської студентки. Відео

2018-02-07, 17:03
  0     0

Стан житомирської студентки Вікторії Шилюк, яка була побита на початку року, наразі є стабільним. З маминою допомогою Вікторія вже встає, посміхається та може відповідати на питання кивками голови, однак поки не говорить.


Зараз Вікторії необхідно пройти тривалу реабілітацію та пластику черепа. Реабілітацію дівчина буде проходити в Київській області, через те, що на Житомирщині необхідні умови відсутні, інформує канал СК1.

«Реабілітація взагалі дуже дорога. Якщо взяти реабілітацію і прийняти лікування, то найчастіше реабілітація варто більше, ніж сам процес лікування», - повідомляє Костянтин Зозуля, завідувач нейрохірургічним відділенням обласної клінічної лікарні імені Гербачевського.

21-денний курс буде коштувати 30 000 гривень. Благодійники та просто небайдужі люди допомагають Вікторії фінансово. Так, Борислав Розенблат допомагав з ліками і оплатив транспортування реанімобілем дівчата в медичний заклад на Київщині. Батьки дівчини дякують усім, хто не дав Вікторії померти.

Мама дівчинки звертається з проханням і надалі фінансово підтримувати Вікторію, адже процес відновлення життєво необхідних функцій може продовжуватись не один місяць. Знадобляться гроші і на повторну операцію. Щоб дати шанс на повноцінне життя 19-річної Вікторії Шилюк, всі охочі мають змогу переказувати гроші на банківську картку мами дівчини.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0