В центрі з зупинок зняті карти «Яндекс»

2017-08-18, 13:02
  0     0

На зупинках громадського транспорту в центрі Житомира в листопаді 2016 року компанія «Яндекс» розмістила свої печатні карти, які допомагали перехожим орієнтуватися в місті.


В травні президентом був прийнятий Указ, згідно з яким в Україні заборонена діяльність російських сайтів та компаній, в тому числі «Яндекс».

Через три місяці журналісти сайту Житомир.Life нагадали міській владі про Указ та попросили зняти заборонені карти.

«Я звернувся до керівника підприємства« Автоімідж », якому і належать дані зупинки. Він мені розповів, що свого часу до них надійшла пропозиція від Яндекс.Україна на розробку графічних карт для зупинок громадського транспорту. «Автоімідж» надав інформацію про рух транспорту, які саме маршрутки та тролейбуси зупиняються на певній зупинці і т.д. Яндекс, у свою чергу, взяв на себе всі фінансові питання, розробивши дані карти. Тобто, це був їхній спільний проект. На даний момент, договори розірвані, і ніяких зобов'язань між ними немає», - розповів заступник мера Дмитро Ткачук.

Наразі не відомо чи з’являться на зупинках Житомира інші карти. В міськраді запевняють, що в них є подібні проекти, потрібно тільки знайти фінансування.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0