Майже половина громад області отримали доступ до швидкісного інтернету

2021-12-08, 14:53
  0     0


Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів онлайн-нараду з представниками громад та районних державних адміністрацій Житомирщини щодо їх підключення до швидкісної мережі Інтернет в рамках проєкту Мінцифри «Інтернет-субвенція». Також участь у нараді взяли представники відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської облдержадміністрації.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації.
 
Зокрема, учасники наради обговорили термін підключення сіл громад до мережі Інтернет та хід використання коштів субвенції.

«Проєкт Мінцифри “Інтернет-субвенція”  — це ефективний спосіб надати громадам області доступ не тільки до мережі Інтернет, а й можливість швидше отримувати державні цифрові послуги на місцях, застосовувати цифровізацію у навчанні та у багатьох інших процесах суспільного життя регіону», — сказав Віктор Градівський.

Доступ до мережі Інтернет зі швидкістю 500 Мбіт/с та WiFi-покриттям станом на 07 грудня мають вже 32 громади, 156 населених пунктів та 399 соціальних закладів Житомирщини.
 
Як зазначила начальниця  відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОДА Інна Кацімон, до кінця 2021 року планується забезпечити оптичним інтернетом близько 340 сіл Житомирської області.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0