Багатодітній родині військового передали частину комунального приміщення для облаштування житла

2021-12-08, 14:26
  0     0


Виконком погодив дозвіл на виготовлення ПКД нежитлового приміщення для багатодітної родини військового. Зазначеним проєктом рішення передбачено надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації нежитлового приміщення, яке знаходиться в комунальній власності.

«Це частина адмінбудівлі, де раніше було комунальне підприємство «ВЖРЕП №13»,  зараз частина здається в оренду управляючій компанії «Полісся», а частину зазначеним проєктом рішення надаємо дозвіл громадянину міста Житомира, він учасник бойових дій, у його родині сталася біда: померла дружина. Сім’я - багатодітна, п’ятеро дітей, наймолодшій дитині  - 3 місяці», - каже заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звернувся до бізнесу: «Це офіцер нашого військового інституту, така трагедія сталася:  п’ятеро дітей залишилося без мами. Вони винаймають квартиру, власного житла не мають, тому ми знайшли таку можливість віддати родині це приміщення. Прохання до бізнесу: допомогти родині, долучитися і підтримати нашого захисника».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0