На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

2021-12-09, 10:58
  0     0


Станом на 9 грудня здійснено 16 позапланових перевірок агропродовольчих ринків в районах області. Порушень не виявлено.
 
На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 21 позаплановий  захоыд державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 7 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 4, загальної середньої освіти – 2, перукарнях – 1). За результатами перевірок направлено 1 лист з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані правоохоронні органи, видано 3 приписискладено 3 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44? КУпАП.
 
Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 44 перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 7 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 6, спортивних закладах – 1). За результатами перевірок направлено 2 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування, складено 3 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44? КУпАП.
 
По результатах перевірок направлено 1 доповідний лист на адресу керівника Житомирського міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0